MIKROJEHLIČKOVÁNÍ

Co je mikrojehličkování?

Pokud potřebujete oživit, omladit, hloubkově a účinně hydratovat, zmenšit póry, zesvětlit pigmentové skvrny, minimalizovat či odstranit vrásky a vypnout pleť nebo třeba odstranit jizvičky po akné, pak je toto ošetření vhodné právě pro Vás.

Mezoterapie microneedling neboli mikrojehličkování pomocí dermapera nabízí nejmodernější metodu v oblasti faceliftu, která unikátním způsobem umožňuje aplikovat do pokožky vysoce aktivní látky. Právě díky mikroskopickým rankám dochází k intenzivnějšímu pronikání regeneračních látek do kůže. Mikrojehličky přístroje pronikají kolmo do pokožky a vytváří v hlubších vrstvách mikrotraumata, která stimulují tvorbu kolagenu a elastinu. Významně se tak zvyšuje účinnost ošetření a nastartovaná samoobnova kolagenních vláken je podstatně efektivnější. Tato mezoterapie zároveň využívá samoobnovovacího procesu obnovy kůže.

Využití

  • lifting
  • snižuje viditelnost jizev, strií a nežádoucí pigmentace
  • redukuje středně hluboké vrásky a akné
  • zvyšuje pružnost kůže, tonus pleti a zpevňuje kontury obličeje
  • velmi účinná je tato mezoterapie také k ošetření očního okolí a kruhů pod očima

Proces samoobnovy kůže je nastartovaný bezprostředně po ošetření a probíhá po dobu následujících šesti měsíců. Výsledky jsou viditelné ihned po ošetření.

Průběh ošetření:

Odlíčení a odmaštění pleti, enzymatické sérum, příprava směsi ampulek přímo dle potřeb klienta, aplikace a postupné nanášení aktivních látek. Po ošetření aplikuji  závěrečný hydratační krém.

Péče po ošetření

Po mikrojehličkování vypadá pokožka jako po slunění (spálení na sluníčku). Tento efekt vymizí v průběhu 2 - 48 hodin. Proto je vhodné neplánovat si, po dobu nezbytně nutnou, žádnou společenskou akci.

Nechodit na přímé slunce(městské nevadí), žádná sauna, solárium aspoň po dobu 1 týdne, make up nejdříve za 24h.

Kontraindikace

Alergická reakce kůže na kov, akné v aktivní fázi, autoimunitní onemocnění, před sluněním, onkologické onemocnění, porucha srážlivosti krve, výrazná kuperoza. 
 

Bbglow

BB Glow je kosmetický zákrok, který spočívá v nanášení séra s pigmenty na pokožku pomocí jemných mikrojehliček. Cílem tohoto zákroku je vytvořit dojem hladké, rovnoměrné a jemné pleti, která připomíná make-up bez make-upu.

Během zákroku je sérum aplikováno do kůže pomocí mikrojehliček, které jsou velmi jemné a přesné. Pigmenty v séru pak slouží k tomu, aby kůže získala rovnoměrný tón, zesvětlení pigmentových skvrn a zakrytí nedokonalostí.

Výhodou BB Glow je, že jeho efekt trvá relativně dlouho - až několik měsíců - a že zákrok je prakticky bezbolestný a nevyžaduje dlouhou rekonvalescenci. Nicméně, jako u každého kosmetického zákroku, existují rizika, jako jsou alergické reakce na sérum nebo infekce, a proto je důležité vyhledat zkušeného odborníka a konzultovat s ním možná rizika před podstoupením zákroku.

Je třeba si uvědomit, že BB Glow není trvalý zákrok a výsledky se budou postupem času vytrácet. 

Václavské náměstí 1, Praha, 110 00
Všechna práva vyhrazena 2021
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!