Biostimulační laser

Laser je světlo se specifickými vlastnostmi a světlo má pro živé buňky zásadní význam.

Živočišná buňka není schopna tak, jako rostliny zpracovat denní světlo, ale dokáže velmi dobře zužitkovat právě světlo laseru.

Světlo kosmetického laseru Sparidonn povzbuzuje energetický metabolismus buňky. Tento jev je nejzřetelnější v urychlení ošetření ran. 

Laserová energie je v tkáni absorbována prostřednictvím buněk, v jednotlivých buňkách se pak přeměňuje z energie světelné na energii buněčnou

Zároveň se při průchodu světla zvyšuje propustnost buněčných membrán, což vede k jejich lepší výživě, zlepšenému fungování a rychlejšímu dělení.


Světelná energie postupně pohlcovaná tkání, kterou proniká - vyvolává fotochemické změny.

Podle účinku na organismus je můžeme rozdělit na tři hlavní skupiny:

ANALGETICKÝ - Analgetický účinek, který potlačuje bolest, nastává díky přirozenému působení světelné energie na snížení citlivosti nervových buněk v místě průchodu polarizovaného světla.

PROTIZÁNĚTLIVÝ - Protizánětlivý účinek nastává díky působení polarizovaného světla na aktivaci přirozených faktorů, které se podílejí na likvidaci zánětů.

BIOSTIMULAČNÍ - Biostimulační účinek zvýšeného přísunu světelné energie výrazně podporuje a urychluje obnovu a zdravý vývoj poškozených buněk.


K čemu se biostimulační laser využívá:

  • AKNÉ - je jeden z nejčastějších kosmetických problémů, který se v důsledku civilizačních vlivů stále častěji posouvá i do zralého věku. Laser účinně napomáhá podpůrnému a regeneračnímu řešení zánětlivých ložisek už po několika málo aplikací, pleť reaguje ve většině případů na laser spontánně a velmi rychle. Při preventivním ozáření se pleť udržuje v klidové fázi.
  • VRÁSKY - ochablá pleť a vrásky jsou projevem ztráty elasticity podkoží, zde je více možností ošetření záleží na aktuálním stavu pokožky a stáří pleti, laser nedokáže mechanicky odstranit již vzniklé hluboké vrásky, ale výrazně stimuluje tvorbu nových buněk, prokysličuje, zlepšuje průtok krve a tím látkovou výměnu a odtok toxinů z pleti. Zlepšením kondice pleti přispěje k její větší pružnosti a elasticitě, projasnění a celkovému omlazujícímu účinku.

  • PORUCHY PIGMENTU - omezuje tvorbu melaninu, předchází tvorbě pih a pigmentových skvrn a zároveň pleť a stávající pigmentové skvrny zesvětluje. Poskytuje i mírnou ochranu před účinky UV-A a UV-B záření a je velmi vhodný právě na letní období.

  • BIOSTIMULACE PLETI - celkové zklidnění pokožky, zlepšení jejího vzhledu, vyhlazení, vypnutí a odstranění drobných defektů

  • KUPERÓZA - popraskané žilky - ve spojení s laserovým paprskem posiluje žilní stěnu, dochází k regeneraci pokožky a jejímu zodolnění tím dochází ke snížení "náporu" průtoku krve v žilním systému a mírnému zesvětlení žilek. Velmi vhodné jako prevence proti dalšímu šíření kuperózy podstoupením kúry ošetření.

  • ZKLIDNĚNÍ - pokožky po mechanickém čištění - laser rychle regeneruje kůži s červenými skvrnami, drobnými otoky a podlitinami, otevřenými a rozšířenými póry.

  • HOJENÍ RAN A JIZEV - poúrazové a pooperační jizvy - jedna z nejúčinějších aplikací laseru, který má výrazný protizánětlivý a regenerační efekt na bolestivé projevy na kůži.

 

Václavské náměstí 1, Praha, 110 00
Všechna práva vyhrazena 2021
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!