Kosmetické ošetření

Ošetření Bioplasma

GIGI bioplasma je luxusní unikátní řada, která řeší:

- rozšířené póry
- hrubou texturu pleti, šupiny
- snížení jasu, zašedlou pleť
- suchost a dehydrataci
- první příznaky stárnutí a vrásky

Efekt ošetření zajištují obsažené rostlinné kmenové buňky, které se získávají z mořských řas. Díky biomimetickým látkám se pokožka lépe vyrovnává s poškozením, které jí způsobuje nejen vnější prostředí, ale i věk.

Po ošetření je pleť krásně jemná, hydratovaná, rozjasněná, sjednocená, póry jsou stažené a mastný lesk se eliminuje. Toto ošetření lze provádět celoročně bez omezení.

Ošetření se doporučuje klientkám od 25 let a více.

Skvělé v kombinaci s karboxyterapií


PHFORMULA

Španělská značka PHformula se specializuje na vývoj profesionálních dermatologických produktů a peelingových řešení. Jejich produkty jsou navrženy tak, aby poskytovaly inovativní a efektivní péči o kůži, která řeší různé problémy, jako jsou akné, stárnutí pleti, pigmentace a další. PHformula využívá vědeckého přístupu k vývoji svých formulí, kombinuje farmaceutické a kosmetické ingredience a technologie, čímž se snaží o maximální účinnost a bezpečnost svých produktů. 

Švýcarská značka MEDER Beauty nabízí komplexní řady produktů zaměřené na nejrůznější problémy s pletí.
Všechny produkty jsou mikrobiom-friendly, lze je bezpečně používat v jakémkoli ročním období a během těhotenství i kojení. Priority značky MEDER Beauty - bezpečnost, stabilní výsledky a zdravý vzhled pleti.

Ošetření citlivé plet

MEDER RED-APAX

Moderní a přírodní terapie kůže s prebiotiky a organickými rostlinnými extrakty ke snížení zarudnutí pleti, kterou trápí rosacea, ekzémy a citlivost.

Obsažené extrakty z rostlin okamžitě zklidňují, potlačují zánět a posilují kapiláry. Prebiotika vytváří živnou půdu pro zdravý mikrobiom a snižují množení patogenních bakterií.

RED-APAX nabízí neurokosmetické ošetření pokožky, při kterém se používají přípravky se silným protizánětlivým zklidňujícím účinkem. Ošetření navrací pokožce pocit pohodlí, hydrataci, hebkost. Zmírňuje citlivost a začervenání. Urychluje zotavení po poranění pleti a snižuje intenzitu cévních reakcí.
Doporučujeme sérii ošetření a produkty RED-APAX na domácí použití, pro dosažení maximálního výsledku. Ošetření provádíme v našem salonu a produkty si u nás můžete zakoupit.

Meder Eu-Seb

Procedura Eu-Seb je moderní alternativou péče o problematickou pleť bez použití kyselin, retinolu a antibakteriálních složek .

K ozdravení problematické pleti, snížení intenzity vylučování kožního mazu a vyrovnání povrchu pleti se používají biotechnologické a přírodní látky. Pronikání účinných látek je zajištěno díky unikátnímu třístupňovému protokolu přípravy pokožky společnosti Meder Beauty Science.
 VÝSLEDEK Snížení množství zánětlivých elementů, nižší intenzita zánětlivého procesu, snížení mastivosti pleti, stažení pórů a obnova kožního mikrobiomu. Hydratace, zesvětlení a sjednocení barevného tónu a textury pleti.

 

Hydra–Fill

je neinvazivní procedura vyplnění a hloubkové hydratace pokožky, která pomáhá obnovit zásoby vody v epidermální a dermální vrstvě kůže. Používají se biologicky aktivní peptidy, kyselina tranexamová a základní mukopolysacharidy tvořící velkou část mezibuněčné hmoty 

dermis: aktivní formy kyseliny hyaluronové s různou molekulovou hmotností a kyselina glukuronová mořského původu. Pronikání látek je zajištěno díky unikátnímu třístupňovému protokolu přípravy pokožky.

VÝSLEDEK Obnovení hydratace, pevnosti a bariérových vlastností kůže. Vyhlazení jemných vrásek, zklidnění a zvýšení odolnosti vůči vnějšímu podráždění. Redukce viditelných cévek. Výsledkem je zesvětlení a sjednocení barevného.

Václavské náměstí 1, Praha, 110 00
Všechna práva vyhrazena 2021
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!