Kosmetické ošetření

Ošetření Bioplasma

čas: 60 min / 1490,- Kč

GIGI bioplasma je luxusní unikátní řada, která řeší:

- rozšířené póry
- hrubou texturu pleti, šupiny
- snížení jasu, zašedlou pleť
- suchost a dehydrataci
- první příznaky stárnutí a vrásky

Efekt ošetření zajištují obsažené rostlinné kmenové buňky, které se získávají z mořských řas. Díky biomimetickým látkám se pokožka lépe vyrovnává s poškozením, které jí způsobuje nejen vnější prostředí, ale i věk.

Po ošetření je pleť krásně jemná, hydratovaná, rozjasněná, sjednocená, póry jsou stažené a mastný lesk se eliminuje. Toto ošetření lze provádět celoročně bez omezení.

Ošetření se doporučuje klientkám od 25 let a více.

Skvělé v kombinaci s karboxyterapií

čas: 90 min / 1800,- Kč

Ošetření NEW AGE G4

čas: 70 min /1450 Kč

Liftingové anti-age ošetření pro zralou a stárnoucí pleť. Ošetření proti stárnutí s inovativním komplexem 3 peptidů, které stimulují a obnovují pleť. Jedná se o novou éru víceúrovňové obnovy pokožky.
Produkty NEW AGE obsahují jedinečný multifunkční komplex P.C.M - složený z peptidů a ceramidů zaměřený na obnovu a podporu hydrolipidové vrstvy a stimulaci mezibuněčné hmoty. Díky aktivizaci buněčného metabolismu pomocí aktivního komplexu P.C.M se zvyšuje produkce složek mezibuněčné hmoty, aminokyselin, polysacharidových komplexů a složek rohové vrstvy. Ošetření se doporučuje klientkám ve věku 35 a více.

Jaké jsou účinky procedury?

 • okamžitý lifting a zpevnění

 • stimulace a regenerace pokožky

 • hloubková hydratace

 • ochrana buněk pomocí atnioxidantů

 • regenerace pleti po agresivních kosmetických procedurách

 • zlepšení struktury pokožky

Pro ještě lepší výsledný liftingový omlazující efekt doporučujeme zakoupit produkty NEW AGE G4 na domácí použití. Produkty můžete zakoupit v našem salónu.

Ošetření Nutri-peptide

čas: 80 min / 1500 Kč

Produkty z řady Nutri-peptide v sobě spojují inovativní high-tech biotechnologické ingredience a přírodní složky, které stimulují přirozené regenerační schopnosti ve všech vrstvách pokožky.

Toto peptidové ošetření zvýší hydrataci pomocí kyseliny hyaluronové, zlepší strukturu a tón pleti za pomocí kyseliny mléčné a glykolové. Zjemní vrásky, dodá pleti svěžest a jemnost a zajistí optimální funkci mazových žláz. Peptidy působí do hloubky, čímž zajistí delší efekt na pleti než běžná kosmetická ošetření.

Ošetření je vhodné pro dehydratovanou, suchou, zralou, unavenou pleť bez jasu a smíšenou pleť.

Jaké jsou účinky procedury?

 • Hloubková hydratace.

 • Zlepšení struktury pokožky.

 • Sjednocení barvy a jasu pleti.

 • Zjemnění vrásek.

 • Zvýšení syntézy kolagenu a elastinu.

 • Regulace mazových žláz a čištění.

 • Rozjasnění, svěžest a mladistvý vzhled.

 • Ochrana buněk pomocí atnioxidantů.

Pro trvalé viditelné výsledky doporučujeme zakoupit produkty z řady Nutri-peptide na domácí použití. Produkty můžete zakoupit v našem salónu.


Švýcarská značka MEDER Beauty nabízí komplexní řady produktů zaměřené na nejrůznější problémy s pletí.
Všechny produkty jsou mikrobiom-friendly, lze je bezpečně používat v jakémkoli ročním období a během těhotenství i kojení. Priority značky MEDER Beauty - bezpečnost, stabilní výsledky a zdravý vzhled pleti.

Ošetření citlivé plet

MEDER RED-APAX

Čas: 60 min / 1590 kč

Moderní a přírodní terapie kůže s prebiotiky a organickými rostlinnými extrakty ke snížení zarudnutí pleti, kterou trápí rosacea, ekzémy a citlivost.

Obsažené extrakty z rostlin okamžitě zklidňují, potlačují zánět a posilují kapiláry. Prebiotika vytváří živnou půdu pro zdravý mikrobiom a snižují množení patogenních bakterií.

RED-APAX nabízí neurokosmetické ošetření pokožky, při kterém se používají přípravky se silným protizánětlivým zklidňujícím účinkem. Ošetření navrací pokožce pocit pohodlí, hydrataci, hebkost. Zmírňuje citlivost a začervenání. Urychluje zotavení po poranění pleti a snižuje intenzitu cévních reakcí.
Doporučujeme sérii ošetření a produkty RED-APAX na domácí použití, pro dosažení maximálního výsledku. Ošetření provádíme v našem salonu a produkty si u nás můžete zakoupit.

Meder Eu-Seb

Čas: 60 min / 1590 kč

Procedura Eu-Seb je moderní alternativou péče o problematickou pleť bez použití kyselin, retinolu a antibakteriálních složek .
K ozdravení problematické pleti, snížení intenzity vylučování kožního mazu a vyrovnání povrchu pleti se používají biotechnologické a přírodní látky. Pronikání účinných látek je zajištěno díky unikátnímu třístupňovému protokolu přípravy pokožky společnosti Meder Beauty Science.
 VÝSLEDEK Snížení množství zánětlivých elementů, nižší intenzita zánětlivého procesu, snížení mastivosti pleti, stažení pórů a obnova kožního mikrobiomu. Hydratace, zesvětlení a sjednocení barevného tónu a textury pleti.

 

Václavské náměstí 1, Praha, 110 00
Všechna práva vyhrazena 2021
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!