Karboxy

​Co je karboxy ošetření?

Neinvazivní karboxy ošetření  je revolučním zařízením bez použití injekcí s CO2, propíchnutí a poranění kůže.


Jak ošetření probíhá?

Začneme nanesením výživného gelu s obsahem přírodních aktivních složek a exfoliací pokožky pomocí jednorázové kapsle obsahující směs hydrogenuhličitanu sodného a kyseliny citrónové, která ve styku s gelem vyvolává Bohrův efekt (chemická reakce,v důsledku čehož se dosahuje efekt "pěnivého" účinku a uvolňuje se potřebné množství CO2.) , dochází k exfoliaci horní odumřelé vrstvy pleti a příprava pleti na aktivní infúzi aktivních látek hluboko do pokožky. Dochází k přirozenému intenzivnímu okysličení pleti (vysoká hydratace, anti-aging)

Indikace:

- hluboké čištění; jemná exfoliace (peeling)

- výživa a hydratace pokožky

- sladění povrchu a barvy pleti, zesvětlení pigmentací 

- odstranění příznaků přirozeného stárnutí

- omlazení; zvýšení tónusu, pružnosti a elasticity

- odstranění otoků; nasycení pokožky kyslíkem.

-zmírnění projevů růžovky nebo akné ( odstranění zánětu)

- zpevnění pokožky očního okolí

- regenerace po slunění 

Bezpečnost použití přístroje:

Karboxy působí na pleť komplexně. Procedury pomoci přístroje nejsou omezeny typem kůže, věkem a pohlavím a mohou být prováděny kdykoliv během roku, od 18 let a po celý život. Výhody použití: minimální kontraindikace; bezbolestný vliv; komfortní procedura, hygiena všech manipulací; rychlý viditelný výsledek; žádné období regenerace.

​Jak často se procedura musí opakovat?

Pro perfektní dlouhodobě udržovací program je ošetření doporučeno jednou za 14dnu. U kožních problémů, jako je akné či poškození sluncem je doporučeno jedno ošetření týdně.

POZOR! Během neinjekční karboxy může dojít k mírnému zarudnutí kůže a pálení. Tyto jevy samy o sobě po proceduře zanikají.

Kontraindikace: 

akutní zánětlivé procesy na kůži, přítomnost vředů, nezhojené povrchy ran, hypertermie způsobená infekčními a katarálními chorobami, období těhotenství a kojení, diagnostikovaná onkologická onemocnění, alergické stavy nebo reakce na léky.


Václavské náměstí 1, Praha, 110 00
Všechna práva vyhrazena 2021
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!